39:4! З таким рахунком команда баскетболісток Первомайського району стала першою в області

5 грудня 2018 року на базі ДЮСШ м. Вознесенська було проведено обласні змагання з баскетболу серед дівчат – відповідно до положення про Спартакіаду серед ДЮСШ Миколаївської області.

У фіналі зустрілися команди ДЮСШ Первомайського району та Вознесенської ДЮСШ. Команда району не дала можливості суперникам здобути бажану перемогу. Результат матчу – 39:4 (!) на користь команди ДЮСШ Первомайської районної ради.

Методист методичного кабінету відділу освіти Вознесенської райдержадміністрації нагородив учасників грамотами та кубком за перше місце.

Змагання проводилися з метою популяризації здорового способу життя, залучення молодого покоління до регулярних занять фізичною культурою і спортом, зокрема, баскетболом, а також профілактики негативних явищ у дитячому середовищі. Рівень організації змагань, належне суддівство й загальна святкова спортивна атмосфера залишили приємне враження.

Усі команди з гідністю виступили на цих змаганнях, показали бійцівський характер, волю до перемоги, командний дух. Склад команди ДЮСШ Первомайського району представляли учні Чаусівського НВК №1 та Лисогірської ЗОШ (Яна Патлах, Людмила Шкрябітько, Аміна Анділ, Дарина Томєєва, Катерина Волошина, Поліна Бєлєнцова, Анна Корнацька, Маргарита Дусар, Аміна Ординська, Тетяна Пікальова, Олександра Зубченко, Інесса Кокова; тренери – викладачі О. О.Бєлєнцов та І.О.Шарковський)

Вітаємо переможців!