29 січня 2019 року у закладах освіти Первомайського району відбулися заходи, присвячені Дню пам’яті героїв битви під Крутами. Фотозвіт подій із Станіславчицької ЗОШ, Чаусівського НВК №2, Лисогірської ЗОШ, Кумарівської ЗОШ.
Година спілкування «Крути: трагедія та подвиг» (5-7 кл.) у Кумарівській ЗОШТематичний урок «Крути: трагедія та подвиг» (5-7 кл.) у Кумарівській ЗОШ
Лисогірська ЗОШ. Виховний захід на тему «Квіти у полі, там де Крути…»Лисогірська ЗОШ. Виховний захід на тему «Квіти у полі, там де Крути…»Лисогірська ЗОШ. Виховний захід на тему «Квіти у полі, там де Крути…»Лисогірська ЗОШ. Виховний захід на тему «Квіти у полі, там де Крути…»Лисогірська ЗОШ. Виховний захід на тему «Квіти у полі, там де Крути…»Лисогірська ЗОШ. Виховний захід на тему «Квіти у полі, там де Крути…»Лисогірська ЗОШ. Виховний захід на тему «Квіти у полі, там де Крути…»Перегляд відеофільму «Пам’яті героїв Крут присвячується…». Станіславчицька ЗОШПрезентація сільським бібліотекарем книги К. Тур-Коновалова «Крути 1918». Станіславчицька ЗОШВиставка літератури «Пам’яті незгасна свіча». Станіславчицька ЗОШГодина спілкування, присвячена пам’яті героїв Крут. Чаусівський НВК №2Година спілкування, присвячена пам’яті героїв Крут. Чаусівський НВК №2Година спілкування, присвячена пам’яті Героїв Крут. Чаусівський НВК №2