![](http://raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190515_111847-1024x768.jpg)
16 травня заклади загальної середньої освіти Первомайського району відзначили Всесвітній день вишиванки.
В рамках Дня вишиванки школи провели свято « Вишиванка об’єднує всіх». Учні, вбрані у національний одяг, долучилися до багатьох заходів, що проводилися у закладах. На святі декламували вірші, співали пісні, брали участь в параді вишиванок. На завершення свята у школах було проведено флешмоби приурочені до Дня вишиванки.