«Там, де вдома» вже на Первомайщині!

Три шкільні бібліотеки – в Кінецьполі, Підгородній та Кумарах – отримають по примірнику збірки поезій сучасних українських авторів.

112 неймовірних віршів про любов та війну. Серед авторів – Максим Кривцов, Марко Терен, Влад Сорд, Юлія Ілюха, Валерій Пузік, Юлія Баткіліна, Олександр Лисак, Наталія Маринчак.

До шкільних бібліотек книги потраплять безкоштовно завдяки організаторам проєкту, серед них – поетеса Марко Терен, за підтримки Видавництва АССА та Українського культурного фонду.

«Ось уже п’ять років тривають бойові дії на сході України. Серед нас є люди, які отримали травматичний досвід на цій війні, однак змогли сублімувати його в творчість. У соціально-поетичному проєкті #ТамДеВдома беруть участь вісім сучасних молодих поетів та поеток: четверо чоловіків-воїнів, які виконували (або виконують зараз) бойові завдання в зоні АТО/ОСС, та четверо жінок, які в 2014-2018 роках волонтерили і допомагали армії, чекали з війни чоловіків, підтримували та дбали про тих, хто присвятив себе служінню іншим. Наша мета — через самовираження в поезії воїнів, волонтерів, громадських активістів донести до суспільства важливість підтримки та реабілітації, зокрема творчої, людей, які пройшли війну. Проект має надихнути військових на вираження своїх емоцій у творчості, підвищити у суспільстві толерантність та взаєморозуміння, знизити рівень агресії. #ТамДеВдома — це 112 віршів про любов та війну. Проєкт реалізовано за підтримки Український культурний фонд», – пишуть організатори на сторінці проєкту у Фейсбуці.