![](http://raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2020/10/5d96e31997e00769096211.jpg)
Вітаємо з Днем вчителя! Від щирого серця дякуємо Вам за цю почесну і шановну працю Нехай ваша нелегка, але така важлива справа цінується, шанується і щедро винагороджується. Нехай крупиці знань, з яких формується повноцінний розумовий багаж, міцно осідають в головах ваших здібних дітей. Нехай ваше дозвілля буде не тільки перевіркою зошитів та написанням методик, але й особистим, насиченим життям. Відмінного самопочуття і простого людського щастя!