![](http://raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2018/11/IMG-69080677894df5f9e4876d77dffcfaa0-V-1024x768.jpg)
8 листопада команда дівчат ДЮСШ Первомайського району виборола перемогу з-поміж 6 команд у обласних змаганнях з волейболу серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл (волейболістки 2002-2003 років народження і молодші).
Щиро вітаємо дівчат із перемогою, дякуємо за відстоювання честі Первомайскього району та бажаємо досягати нових спортивних і життєвих висот! Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому, йдіть тільки вперед і нехай вам завжди світить щаслива зірка!