![](http://raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2019/01/DSC07660-1024x683.jpg)
«Мигіяни» привезли з Миколаєва перше місце з фольклорного фестивалю-конкурсу мистецтв «Різдвяні канікули».
Учні Мигіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які 4 січня 2019 року в Миколаєві представляли Первомайський район на обласному фольклорному фестивалі-конкурсі мистецтв «Різдвяні канікули», посіли І місце. За обрядове дійство «Свято Маланки» колектив «Мигіяни» отримав найвищі бали від всіх членів журі. Вітаємо юних артистів з перемогою!