Творча зустріч з першокласниками під час канікул у Грушівській школі

Відбувся майстер-клас “Цікава подорож барвистими стежками”.

Канікули…. Така цікава та довгоочікувана пора. Скільки всього можна побачити і зробити за цей час! Але часом вони спливають дуже швидко біля екрану телевізора чи комп’ютера. Щоб урізноманітнити канікули наших любих першокласників, директор школи, а крім того ще й вчитель образотворчого мистецтва у 1 класі, пані Оксана запросила всіх учнів 1 класу до школи на майстер-клас “Цікава подорож барвистими стежками”.

На діток чекало багато сюрпризів. Вони мали змогу подивитися цікавий відеоурок та проявити свою фантазію за допомогою фарб. Діти натхненно працювали з вчителем мистецтва О. В. Лентовською, яка зацікавила завданнями. Також в ході роботи в творчій майстерні учні ознайомилися з новими меблями, які створювали саме ту атмосферу, яка необхідна в НУШ.

Після майстер-класу відбулося чаювання у дружній атмосфері. Хочеться відзначити, що на запрошення із задоволенням відгукнулися всі учні класу і були дуже раді зустрічі з пані Оксаною та своїм класним керівником. А що може більше порадувати вчителя ніж любов учнів та іскринки у їхніх очах?

Адміністрація школи