У Кінецьпільській школі голова Первомайської РДА привітав переможниць волейбольного турніру

На шкільній лінійці щирими, теплими словами та бурхливими загальними оплесками вшанували юних спортсменок, які здобули І місце у Кубку Первомайської райдержадміністрації із волейболу.

Нагадаємо: 26 січня 2019 року в спортивному залі ДЮСШ м. Первомайська відбувся турнір із волейболу серед вихованок ДЮСШ 2006 року народження та молодших на перехідний кубок Первомайської райдержадміністрації. І місце здобули дівчата із ДЮСШ Первомайської районної ради при Кінецьпільській ЗОШ.

Команда-переможець вже була нагороджена перехідним кубком, медалями та грамотами в день змагань. А сьогодні, 30 січня, до Кінецьпільської школи завітали голова Первомайської райдержадміністрації Володимир Вікторович Вовк та начальник відділу освіти Галина Петрівна Давидова, щоб перед всіма учнями та педагогами закладу ще раз відзначити перемогу завзятих волейболісток.

Володимир Вікторович подякував дівчаткам за гарну гру та вручив солодкий презент, а їхньому досвідченому та умілому тренеру Анатолію Петровичу Торгашу доручив обрати на подарунок команді якісний м’яч, який довго слугуватиме для найенергійніших тренувань.