Відбулися фінальні змагання з волейболу серед школярів Первомайського району

2 лютого 2019 року в спортивному залі Мигіївської ЗОШ відбулися фінальні змагання ХVІІІ Районних спортивних ігор школярів із волейболу серед дівчат та юнаків 2002 року народження та молодших.

На змагання прибуло 10 команд (5 команд юнаків та 5 команд дівчат).

Фінальні ігри відбувалися у запеклій боротьбі.

За підсумками ігор І місце виборола команда дівчат Мигіївської ЗОШ (тренер – викладач ДЮСШ А.В.Опря).

ІІ місце посіли представниці Кінецьпільської ЗОШ (вчитель фізичної культури І.І.Константинова).

Бронзу змагань отримали спортсменки Бандурського НВК (вчитель фізичної культури Т.О.Полєщук)

А серед юнаків призові місця розподілилися так:

І місце – Кінецьпільска ЗОШ (вчителі фізичної культури І.І.Константинова та А.П.Торгаш).

ІІ місце – Мигіївська ЗОШ (вчитель фізичної культури В.М.Ткаченко).

ІІІ місце – Степківська ЗОШ (вчитель фізичної культури В.Й.Чеботар).

Команди-переможці були нагороджені кубками та грамотами, а команди-призери, які посіли ІІ та ІІІ місця, відзначені грамотами відділу освіти Первомайської райдержадміністрації. Не забули також і про кращих гравців, яких також нагородили грамотами.