15 лютого відзначається 30 річниця з дня виводу радянських військ з Афганістану та вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Афганська кампанія залишила невиліковну рану в душах та серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків. Звісно, вшанування цих подій не оминули і школи Первомайського району. Фотозвіт проведених заходів.
«Ти – вічний біль, Афганістан, Ти – наш неспокій. І не злічить глибоких ран В борні жорстокій. І не злічить сліз матерів, дружин, дітей – Не всі вернулися сини із тих ночей…»
Бандурський НВК
Тематична лінійка «Афганістан болить в моїй душі»Тематична лінійка «Афганістан болить в моїй душі»
Грушівська ЗОШ
Творча зустріч з воїнами – інтернаціоналістами, які проживають на території Грушівки. Захід проводився спільно з сільським бібліотекарем Кривенок Т.О. та завідуючою сільським клубом Мігдою В.В. Творча зустріч з воїнами – інтернаціоналістами, які проживають на території Грушівки. Захід проводився спільно з сільським бібліотекарем Кривенок Т.О. та завідуючою сільським клубом Мігдою В.В.Учні 5 класу з класним керівником Кузьменко В.П. та вчителем історії Крушельницьким І.О. відвідали виставку у міському краєзнавчому музеї, присвячену 30-річчю виведення військ з Афганістану.
Довгопристанська ЗОШ
Виховна година «Крізь пекло афганської війни»Виховна година «То вічний біль, Афганістан»Виховна година «То вічний біль, Афганістан»
Кінецьпільська ЗОШ
Перегляд документальних фільмів про війну в АфганістаніГодина спілкування «Час і досі не загоїв рани» (5-7 класи)Година спілкування «Афганістан болить в моїй душі» (8-9 класи)Учні 6-7 класів під керівництвом вчителя історії Голенко Н.В. відвідали Первомайський краєзнавчий музей.Екскурсія до краєзнавчого музею
Лисогірська ЗОШ
Тематична виставка «Афганістан – в серці моїм» (бібліотекар Цимбаленко Н.В.)Виховний захід «Афганістан – в серці моїм» учні 8, 10, 11 класів під керівництвом вчителя захисту вітчизни Болехівського Р. Р. Виховний захід «Афганістан – в серці моїм» учні 8, 10, 11 класів під керівництвом вчителя захисту вітчизни Болехівського Р. Р. Виховний захід «Афганістан – в серці моїм» учні 8, 10, 11 класів під керівництвом вчителя захисту вітчизни Болехівського Р. Р. Виховний захід «Афганістан – в серці моїм» учні 8, 10, 11 класів під керівництвом вчителя захисту вітчизни Болехівського Р. Р.
Романобалківська ЗОШ
Героїко – патріотичні читання «Ті спогади, то вічний серця біль» (5 – 11 кл)Інформаційна хвилина для молодших класів «Афганістан. Останній солдат»