Методичне навчання практичних психологів ЗЗСО Первомайського району

З метою підвищення професійної компетентності практичних психологів ЗЗСО Первомайського району  до роботи в умовах Нової української школи 27 лютого 2019 року відбувся  районний семінар-тренінг на тему «Методи і техніки розвитку емоційного інтелекту».

Практичний психолог методичного кабінету відділу освіти Первомайської райдержадміністрації Ірина Юріївна Бабійчук акцентувала увагу колег на тому, що розвиток емоційного інтелекту є одним із пріоритетних напрямків роботи працівників психологічної служби ЗЗСО.  Учасники семінару активно виконували інтерактивні вправи, спрямовані на розвиток здатності розуміти почуття, емоції, стани –  свої та інших («Кнопка настрою», «Знайомство», «Пазли», «Емоційний крокодил», «Компас емоцій», «Портрет»); за допомогою техніки паперопластики створили «Ляльку емоцій та почуттів», яка допомогла актуалізувати уявлення про базові емоції і почуття.

Практичні психологи відзначили, що семінар був пізнавальним, змістовним та насиченим  і їм вдалося збагатити свою професійну скарбничку новими техніками та методами роботи. Отримані практичні навички учасники зможуть використовувати у своїй практичній діяльності.

До нових зустрічей!