![](http://raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2019/09/70902719_910108526034339_5198409582199701504_o-1024x768.jpg)
Фінальною крапкою для Олімпійського тижня в школах Первомайського району стануть турніри з міні-футболу та волейболу. Всіх бажаючих запрошуємо до Мигіївської школи 14 вересня. Урочиста лінійка розпочнеться о 9.00. А далі – спорт, спорт, спорт!
З 9 до 13 вересня 2019 року в Первомайському районі пройшов Олімпійський тиждень, присвячений Дню фізичної культури та спорту. Його мета – виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя; покращення здоров’я; придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту; залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом; виховання взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного азарту, взаємовиручки і підтримки.
У рамках Олімпійського тижня у закладах загальної середньої освіти району було проведено ряд спортивно-масових заходів з метою залучення різних вікових груп населення до здорового способу життя.
Іван Шарковський