Про обласну спартакіаду освітян

25 та 26 вересня у Миколаєві відбулася 15-та обласна спартакіада серед 24-х збірних команд освітян міст, районів та ОТГ.

За Первомайський район виступали такі вчителі: В.Ткаченко, В.Стукан, А.Опря та А.Бабієнко (Мигіївська ЗОШ); С.Іванчишин та Ю.Дорошенко (Підгороднянська ЗОШ); Т.Полещук (Бандурський НВК); О.Белєнцов (Лисогірська ЗОШ №1); І.Поліщук (Софіївська ЗОШ).

Команда волейболістів Первомайського району за результатами жеребкування потрапила в одну із підгруп, де в суперники дісталися спортсмени з Березанського, Братського, Арбузинського та Єланецького районів. Наші волейболісти, перемігши своїх суперників, разом із командою Єланецького району вийшли до півфінального етапу.

Наступного дня нашими суперниками стали команди Снігурівського, Єланецького та Вітовського районів. За якістю підготовки всі команди були рівні, тому в кожній грі точилася запекла боротьба. Часто переможець у партіях визначався лише з перевагою у 2-3 очки. У першій грі наша команда поступилася з рахунком 2:0 волейболістам Снігурівського району, у другій – з таким же рахунком перемогли Єланецький район. Найбільш тривалою і видовищною була завершальна гра проти фаворита підгрупи команди Вітовського району. Коли рахунок партій був 1:1, за справу взялися судді матчу, які, на нашу думку, допомогли суперникам виграти – 2:1. У підсумку команда Первомайського району стала третьою у підгрупі і мала грати за 5-6 місця з волейболістами м. Южноукраїнська. Суперники відмовилися грати – і тому нашій команді присуджено технічну перемогу. Таким чином, команда району посіла підсумкове п’яте місце. В порівнянні з минулим роком це значний крок вперед.

Іван Поліщук

Фото із Фейсбук-сторінки Тамари Полещук